Voster ATS Team na Tour of Estonia

2021-05-28 00:00:00
Po udanym wyścigu Dookoła Węgier, w kalendarzu startowym ekipy Voster ATS pora na kolejny wyścig kategorii 2.1. Polski zespół będzie ścigał się w dwuetapowym Tour of Estonia.

fot. Szymon Gruchalski

Rywalizacja rozegra się 28 i 29 maja. W pierwszy dzień kolarze wystartują z Tallina, by po prawie 200 km zameldować się w Tartu. Na sobotę przewidziano Grand Prix Tartu, czyli 16 rund po 10 km, z krótkim podjazdem na końcu każdej z nich.

- Ostatnimi startami nasi kolarze udowodnili, że są w bardzo dobrej dyspozycji. Do Estonii przywieźliśmy mocny skład i wierzę, że jesteśmy w stanie powalczyć o zwycięstwo w tym wyścigu. Zrobimy co w naszej mocy, żeby końcowy wynik był zadowalający. Zapraszam wszystkich do śledzenia relacji na żywo, która będzie udostępniona na naszym facebookowym profilu – komentuje Mariusz Witecki, dyrektor sportowy zespołu.

Podczas gdy większość ekipy będzie ścigała się w Estonii, Damian Papierski w barwach młodzieżowej reprezentacji Polski wystartuje w Orlen Nations Grand Prix.

Skład Voster ATS Team na Tour of Estonia: Paweł Franczak, Maciej Paterski, Mateusz Grabis, Sylwester Janiszewski, Krzysztof Parma, Jakub Murias, Szymon Krawczyk.